Kalendář turnajů badmintonu 2010/2011 – Severní Čechy

Datum

U-13

U-15

U-17

U-19

Dospělí

Ostatní

04.-05.09.

GP D TJ Proboštov +

Slovan Vesec

 

 

 

GP B Benátecký pohár

GP Lucemburska

Slovensko U-19 BEC

Slovensko U-11, U-13, U-15

11.-12.09.

 

GP D Chemička Ústí n.L. +

TU Liberec

 

Mezinárodní turnaj družstev Plzeň-Doubravka

GP D Goram Teplice +

TU Liberec

GP C Kladno Cup

Ukrajina U-19 BEC

Švédsko junioři

Belgie ICH

18.-19.09.

GP C Chemička Ústí n.L.

 

GP D Super Stars Most (neděle) + Slovan Vesec

 

GP D TJ Proboštov +

Slovan Vesec

GP A Memoriál K.Holobradého

Radotím Meteor Praha

Ukrajina IS

25.-26.09.

GP A Baník Most

 

 

GP C TJ Proboštov

Smíšené čtyřhry Králův Dvůr

Belgie U-19 BEC

Slovensko FS

02.-03.10.

U-11 družstva + jednotlivci Český Krumlov

 

GP C Baník Most

 

MM Brno-Jehnice ICH

ME seniorů Irsko

Švýcarsko U-19 BEC

09.-10.10.

 

GP C Chemička Ústí n.L.

 

 

GP B Memoriál W.Reichela

Baník Most

Bulharsko ICH

Chorvatsko U-19 BEC

16.-17.10.

 

GP A Orlová-Lutyně

 

 

GP C Praha Hamr

GP C TU Liberec (neděle)

Slovinsko U-19 BEC

Kypr IS, Dánsko U-19

23.-24.10.

GP D Chemička Ústí n.L. +

TU Liberec

 

Mezinárodní turnaj Yonex Cup Brno-Jehnice

 

GP A TU Liberec

 

GP Nizozemsko

30.-31.10.

 

 

 

 

1.kolo OP družstev Proboštov

1.kolo Extraliga + I.liga

Dánsko SS

06.-07.11.

Turnaj nadějí U-11

Goram Teplice

GP D Baník Most +

Slovan Vesec

GP A Český Krumlov

GP D Super Stars Most (neděle) + Slovan Vesec

GP C Ostrov

Francie SS

Maďarsko IS

13.-14.11.

 

GP C Super Stars Most

 

 

2.kolo Extraliga + I.liga

Island FS

20.-21.11.

Karakal Cup (GP C)

Goram Teplice (neděle)

Přebor ČOS jednotlivců

Přebor ČOS jednotlivců

GP D Baník Most +

TU Liberec

MM ČR Orlová-Lutyně BEC

GP D Goram Teplice +

TU Liberec

Norsko ICH

27.-28.11.

 

GP A Brno-Jehnice

 

GP C Super Stars Most

GP B Hradecký Lev

Skotsko ICH

04.-05.12.

GP C TU Liberec

 

GP C Chemička Ústí n.L.

Přebor ČOS jednotlivců

Přebor ČOS jednotlivců

GP A Brno-Jehnice

Wales IS

Portugalsko U-19 BEC

11.-12.12.

GP A Radotín Meteor Praha

 

GP A Orlová-Lutyně

 

GP C Chemička Ústí n.L.

Irsko ICH

18.-19.12.

 

GP D Chemička Ústí n.L. +

TU Liberec

 

GP A Český Těšín

 

14.-17. Itálie ICH

20.-23. Turecko ICH

08.-09.01.

GP D Super Stars Most (neděle) + Slovan Vesec (neděle)

GP C Goram Teplice (sobota)

 

 

2.kolo OP družstev Super Stars

3.kolo Extraliga + I.liga

 

15.-16.01.

GP C Goram Teplice

Družstva České Budějovice

 

 

OP Chemička Ústí n.L.

GP A Český Těšín

Memoriál S.Krauze

Estonsko IS

22.-23.01.

 

 

GP A Český Krumlov

 

 

OP TU Liberec

Švédsko ICH

Polsko U-19 BEC

 

29.-30.01.

GP A Břeclav

1.kolo KP družstev

Ústeckého kraje

Baník Most

 

MČR Plzeň-Doubravka

 

 

 

Datum

U-13

U-15

U-17

U-19

Dospělí

Ostatní

 

05.-06.02.

 

 

 

GP D Baník Most +

TU Liberec

MČR

 

 

12.-13.02.

 

 

GP D Baník Most (neděle) + Slovan Vesec (neděle)

GP C Slovan Vesec (sobota)

4.kolo Extraliga + I.liga

 

 

19.-20.02.

IV.ročník

Memoriálu Z.Kožešníka U-11

Slovan Vesec

 

GP C TU Liberec

 

GP D Super Stars Most (neděle) + TU Liberec (neděle)

Turecko U-19 BEC

ME družstev Nizozemsko

 

26.-27.02.

 

OP Slovan Vesec

 

GP A Astra ZM Praha

 

Rakousko ICH

Španělsko U-19 BEC

 

05.-06.03.

 

2.kolo KP družstev

Ústeckého kraje

TJ Proboštov

GP A Benátky n.J.

 

GP C Super Stars Most

Chorvatsko IS

Nizozemsko U-19 BEC

 

12.-13.03.

 

MČR Montas Hradec Králové

 

 

GP A VC Plzně

Německo U-19

 

19.-20.03.

OP Baník Most

 

 

 

3.kolo OP družstev Baník Most

(neděle)

Čtvrtfinále Play Off Extraliga

Rumunsko IS

Maďarsko U-19 BEC

 

26.-27.03.

 

 

OP Goram Teplice

 

Memoriál P.Proška

Králův Dvůr (čtyřhry)

Polsko ICH

 

02.-03.04.

MČR Český Krumlov

 

 

MČR družstev Orlová-Lutyně

GP C Ostrov

Itálie U-19 BEC

 

09.-10.04.

 

 

 

 

OP družstev náhradní termín

Finále Play Off Extraliga

5.kolo I.liga

 

 

16.-17.04.

KP Super Stars Most (neděle) + TU Liberec

 

 

Velikonoční turnaj (GP C)

Goram Teplice

Finále Play Off OP družstev

Vítěz základní skupiny

ME juniorů Finsko

 

23.-24.04.

 

MČR družstev Benátky n.J.

 

 

GP A Memoriál P.Sima

TU Liberec

ME juniorů Finsko

Nizozemsko ICH

 

30.4.-01.05.

 

 

MČR Brno-Jehnice

 

KP Baník Most +

Slovan Vesec

MČR veteránů TU Liberec

Portugalsko IS

 

07.-08.05.

 

Přebor ČOS družstev

KP Super Stars Most (neděle) +

TU Liberec

Přebor ČOS družstev

GP C Super Stars Most

 

 

14.-15.05.

U-11 Kladenský pohár

 

KP Super Stars Most (neděle) +

Slovan Vesec

Kyoku Cup Benátky n.J.

 

 

Velká cena Teplic (GP C)

Goram Teplice

 

 

21.-22.05.

 

 

 

KP Super Stars Most (neděle) +

Slovan Vesec

Baráž o Extraligu

Kvalifikace o I.ligu

Francie ICH

 

28.-29.05.

Regionální výběry

Český Krumlov

U-9 a U-11 Astra ZM Praha

 

 

 

 

 

 

04.-05.06.

V.ročník Super Stars Cup U-11

Falco Cup Liberec

 

 

Veteráni Chropyně

 

 

11.-12.06.

 

Mezinárodní turnaj družstev

Český Krumlov

 

 

 

 

 

18.-19.06.

 

 

 

 

 

 

 

Pokud u turnaje není uvedena neděle, hraje se v sobotu. Při neúčasti na plánovaných turnajích je nutné se včas omluvit!!!

Kontakty na trenéry: Lukáš Nevečeřal 737 881 551, Petr Látal 602 121 622, Jana Dragounová 605 515 666  www.badminton-probostov.wz.cz